Malowanie ścian i sufitów – Rybnik

by

Biorąc pod uwagę warunki atmosferyczne, w których żyjemy w Rybniku, malowanie ścian i sufitów wymagane jest znacznie częściej niż w miastach, w których zanieczyszczenie powietrza jest znacznie mniejsze. Kurz, pył wydobywający się na przykład z kominka. ogrzewanie w okresie zimowym – to wszystko ma wpływ na brudzące się ściany w naszym domu, czy mieszkaniu. Jaki kolor wybrać? Czym kierować się przy doborze farby? ile to wszystko może kosztować? Pytania mogą się mnożyć praktycznie w nieskończoność. Dlatego warto podjąć decyzję już dziś – świeżo pomalowane, czyste ściany to powód do poprawy nastroju wszystkich domowników. Oferujemy malowanie ścian i sufitów w Rybniku i okolicach. Przed rozpoczęciem prac oczywiście wszystko odpowiednio zabezpieczymy, zaciągamy oraz gruntujemy uprzednio wszystkie nierówności i pęknięcia na ścianach i sufitach. To co nas wyróżnia na tle konkurencji to solidność i czystość przeprowadzanych prac. Nie zostawiamy żadnych niedoróbek, zabrudzeń po farbie na oknach, drzwiach, listwach podłogowych itp. Wiemy doskonale co to znaczy zostawić po sobie porządek i czystość.

Zobacz jakie to proste 

Każde zlecenie rozpoczynamy od określenia zakresu prac oraz doboru odpowiednich farb. Przyjeżdżamy na wycenę z próbnikiem kolorów, chętnie doradzamy zestawienia kolorystyczne z aranżacją całego  wnętrza. Bez względu na to czy to kuchnia, salon, łazienka, czy pokój dziecięcy.    Na specjalne życzenie klienta zakupimy również taśmy malarskie, folie, gips, grunt oraz farbę i pigment barwiący. 


Zapraszamy do współpracy osoby prywatne i firmy z Rybnika 

Oferujemy usługi remontowo budowlane na terenie całego Rybnika. Malowanie, tapetowanie, fafelkowanie, układanie paneli i wiele innych usług.